Czym różni się Abyss & Habidecor od innych ręczników?

Czym różni się Abyss & Habidecor od innych ręczników?

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego nasze ręczniki są tak wyjątkowe? Niektórzy zanim przetestują Abyss & Habidecor, mówią: „ręcznik to ręcznik” i w zasadzie mają w tym wiele racji. Można przecież powiedzieć, że to tylko produkt, który pomaga nam osuszyć ciało po kąpieli – dlaczego wydawać na niego tyle pieniędzy?

Różnica między użytkowaniem zwykłych ręczników, a Abyss & Habidecor jest ogromna. Otulające ciepło, niezwykle przyjemna puszystość i miękkość oraz chłonność, której na próżno szukać wśród innych marek.

 

 

Wszystko za sprawą bawełny egipskiej Giza ‘70

Należy ona do najszlachetniejszych rodzajów bawełny uprawianych na świecie. Jest zbierana ręcznie, co ma wpływ na jakość włókna, a w konsekwencji na jakość przędzy, z której zrobiony jest ręcznik. Dzięki procesowi ręcznemu - włókna są również mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie – są silniejsze i niepołamane. To z kolei przekłada się na trwałość ostatecznych produktów.

Bawełna egipska Giza ’70 należy do bawełny długowłóknistej. Spełnia kryterium ELS (extra long staple). Jej włókna są 2x dłuższe od włókien innych rodzajów bawełny i posiadają długość 37mm.

Im dłuższe włókna – tym lepiej ze sobą połączone w procesie przędzenia i tworzą silniejszą nić. Gwarantują możliwość utworzenia cienkich, ale mocnych, wytrzymałych nici. Im cieńsza nić, tym bardziej miękki, delikatniejszy i przyjemny w dotyku, a przede wszystkim bardziej chłonny ręcznik. Wysokogatunkowa cienka i delikatna przędza daje możliwość wyprodukowania puszystego ręcznika o większej ilości pętelek. Im jest ich więcej, tym większa chłonność ręcznika.

Bawełna została poddana procesowi czesania, dzięki czemu produkty nie mechacą się i są bardziej wytrzymałe, co przedłuża ich żywotność.

Ponadto produkty poddane są dekatyzacji (wstępne pranie), aby zapobiec ich kurczeniu się.

 

 

Wszystkie wymienione cechy w połączeniu z szerokim wyborem modeli i rozmiarów, bogatą paletą barw (zawierającą aż 60 kolorów) oraz możliwością skompletowania własnych zestawów (tj. ręczniki, dywan, szlafrok - w jednym kolorze lub w pasującej do siebie palecie barw) sprawia, że produkty Abyss & Habidecor zaspokaja oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie.

 

 

Swoistym dowodem niech będzie fakt, że amerykański The Wall Street Journal opublikował przed kilkoma laty ranking najbardziej luksusowych ręczników na świecie. Model Super Pile zajął w nim pierwsze miejsce.

Ponadto możemy pochwalić się informacją, że w produkty A&H wyposażone są najlepsze hotele na świecie, m.in. hotel Burj Al. Arab – słynny hotel w kształcie żagla.

Naszym Klientom przy pierwszym kontakcie z marką Abyss & Habidecor powtarzamy by nie wymieniali od razu całego zestawu ręczników, który mają w domu. Chyba, że ktoś ma na to ochotę to wiadomo, że tak :) Biorąc pod uwagę relatywnie wysoką cenę - zachęcamy by na próbę zakupić sobie jeden, kąpielowy ręcznik i przetestować go. Lojalnie uprzedzamy, że produkty są TAK DOBRE, że nie będziecie chcieli już kupować innych :)

Na początek polecamy zwłaszcza nasze bestsellery - kupisz je u nas z darmową przesyłką

Ręcznik Super Pile | Ręcznik Twill | Ręcznik Pousada

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl