Regulamin programu "Karta Stałego Klienta"

REGULAMIN PROGRAMU „KARTA STAŁEGO KLIENTA”

Niniejszy regulamin określa zasady przyznawania i korzystania z Karty Stałego Klienta wystawionej przez Rysztof S.C.

Karta Stałego Klienta daje prawo do otrzymania rabatu oraz korzystania z ofert specjalnych przy zakupie towarów w sklepie internetowym www.rysztof.pl oraz w sklepach stacjonarnych.

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Karty Stałego Klienta (zwanej dalej „Kartą”).
 2. Regulamin obowiązuje od dnia 01 października 2019 r.
 3. Wystawcą Karty jest firma Rysztof S.C. jest Rysztof S.C. spółka cywilna pod nazwą "RYSZTOF" s.c. z siedzibą pod adresem pl. Wolności 6, 62-561 Ślesin, NIP 6652359256.
 4. Warunkiem uzyskania Karty jest dokonanie zakupów w sklepie internetowym lub stacjonarnym na łączną kwotę określoną w pkt. 5 tego regulaminu oraz wypełnienie ankiety w jednym ze sklepów stacjonarnych lub na stronie www.rysztof.pl/Karta_Stalego_Klienta. Karta jest wydawana po potwierdzeniu wykonania zakupów na określoną kwotę tj. okazanie jednego lub kilku paragonów fiskalnych.
 5. Wartość zakupów: 5 000 zł - klient otrzymuje 10% rabatu na stałe. Wartość zakupów: 15 000 zł - klient otrzymuje 20% rabatu na stałe. 
 6. Klient który otrzymał Kartę upoważniającą do rabatu o wysokości 10%, po wydaniu kolejnych 10 000 zł w serwisie internetowym lub sklepach stacjonarnych może otrzymać Kartę upoważniającą do 20% rabatu.
 7. Karta jest kartą imienną – w systemie sprzedaży widnieje imię i nazwisko jej posiadacza.
 8. Kartą może posługiwać się wyłącznie posiadacz Karty.
 9. Karta przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Klient dokonujący zakupu przy pomocy Karty, może otrzymać paragon lub fakturę.
 10. Warunkiem uzyskania rabatu przy zakupie jest okazanie Karty.
 11. Warunkiem uzyskania rabatu przy zakupie w sklepie www.rysztof.pl jest założenie konta na podanej wyżej platformie, dokonanie zakupów na określoną w regulaminie kwotę oraz wypełnienie ankiety o której mowa w pkt. 4
 12. Karta upoważnia do 10% rabatu lub 20% rabatu na każde zakupy z wyłączeniem marek, o których mowa w pkt 13
 13. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi.
 14. Rabatu nie udziela się na produkty marki Tempur i Vossen.
 15. Karta nie jest kartą kredytową ani płatniczą. Rabatów nie można wymienić na gotówkę.
 16. Karta ważna jest do momentu, aż właściciel Rysztof S.C nie poinformuje o jej wycofaniu bądź zmianie na inną kartę.
 17. Rysztof S.C. zastrzega sobie prawo do wyłączenia niektórych towarów z oferty objętej rabatem wynikającym z posiadania Karty.
 18. Karta uszkodzona w sposób uniemożliwiający identyfikację Karty lub jej posiadacza nie będzie honorowana.
 19. Za wystawienie Karty bądź jej duplikatu nie jest pobierana opłata.
 20. Wystawca zastrzega sobie prawo do unieważnienia Karty w przypadku, gdy jej właściciel świadomie udostępnia ją osobom trzecim w celu uzyskania przez nie dodatkowych zniżek lub innych korzyści wynikających z posiadania Karty.
 21. Rysztof S.C. zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie Karty.
 22. Posiadacz Karty ma prawo wglądu do swoich danych personalnych udostępnionych w ankiecie informacyjnej oraz do ich zmiany.
 23. Dane osobowe przekazane przez posiadacza Karty w ankiecie informacyjnej przetwarzane są przez Rysztof S.C. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl